×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Wrocławia do Larnaki. Nowa baza na Cyprze


Linia lotnicza Wizz Air ogłosiła dziś (27.05) otwarcie nowej bazy operacyjnej w Larnace na Cyprze. Przewoźnik uruchomi bezpośrednie połączenie z Wrocławia do Larnaki.


Cieszymy się, że w dniu dzisiejszym ogłosiliśmy naszą 28. bazę w Larnace i będziemy bazować na 2 samolotach Airbus A320 na lotnisku w Larnace w lipcu 2020 roku - mówią przedstawiciele przewoźnika.

Wraz z otwarciem nowej bazy, Wizz Air ogłosił dziesięć nowych połączeń z Larnaki do sześciu krajów, począwszy od lipca 2020 roku. Historia Wizz Air na Cyprze sięga dekady, kiedy to w grudniu 2010 roku wylądował tu pierwszy samolot w barwach węgierskiej linii. W 2019 roku linie lotnicze przewiozły ponad 800 tysięcy pasażerów na Cypr. 


Baza w Larnace to ponad 100 nowych bezpośrednich miejsc pracy w linii lotniczej i dodatkowe więcej miejsc pracy w branżach pokrewnych. 

Dwa samoloty Airbus A320 będą obsługiwać dziesięć nowych tras do Aten, Salonik, Billund, Kopenhagi, Dortmundu, Memmingen, Karlsruhe/Baden Baden, Suceavy, Turku, Wrocławia, oferując w sumie milion miejsc w sprzedaży na Cypr w 2020 roku.gość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie