×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa Group przedłuża możliwość darmowej zmiany terminu rezerwacji


Linie lotnicze wchodzące w skład grupy, czyli Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Brussels Airlines oraz Air Dolomiti umożliwią pasażerom dokonanie jednorazowej, darmowej zmiany ich terminu podróży, bez względu na zakupioną taryfę biletu.


Data przelotu będzie mogłaby być przełożona na dowolny czas do końca 2021 roku. Z nowego udogodnienia będą mogły skorzystać osoby, które zakupią bilet w jakiejkolwiek taryfie u jednego z przewoźników wchodzących w skład grupy do 30 czerwca 2020 roku na podróż, która odbędzie się do 30 kwietnia 2021 roku. Zmiana rezerwacji będzie musiała zostać dokonana przed pierwotnie planowanym rozpoczęciem podróży. Dotychczas Lufthansa Group pozwalała na darmową zmianę terminu podróży pod warunkiem, że nowa data nie przekroczyła 30 kwietnia 2021 roku. Niemiecka grupa wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy w obecnej sytuacji oczekiwali większej elastyczności w dokonywaniu zmian dotyczących swoich podróży.

Fot. mat. prasowe
gość_e3686 - Profil
gość_e3686
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie