×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air kończy 16 lat


Wizz Air świętuje dziś (19.05) 16. rocznicę swojego pierwszego lotu, który odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton.


Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Flota linii rozrosła się do 121 samolotów typu Airbus i jest obecnie najmłodszą flotą w Europie - średni wiek samolotu wynosi 5,4 roku - i składa się z najbardziej wydajnych wąskokadłubowych samolotów na świecie, supernowoczesnych A321neo, umożliwiając przewoźnikowi oferowanie najbardziej zielonych podróży lotniczych. W nowych czasach "dezynfekowanych podróży", Wizz Air mówi "tak" lataniu i wprowadza ulepszone środki ochrony zdrowia i higieny wśród pasażerów i załogi. Mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,7 proc. wirusów i bakterii, Wizz Air wprowadził szereg procedur, aby ułatwić zachowanie dystansu fizycznego, utrzymać bezwzględną czystość na pokładzie oraz zredukować zbędny kontakt fizyczny między osobami. Wraz ze zniesieniem ograniczeń, Wizz Air wznowił loty z wielu baz stopniowo zwiększając przepustowość– linia jest przygotowana do ponownego zapewniania przystępnych podróży jak największej liczbie osób.

Wyrazem radości z powodu 16. urodzin i tęsknoty za pasażerami jest specjalnie przygotowany materiał:


- Nasze 16. urodziny to święto dynamicznego rozwoju Wizz Air od czasu pierwszego lotu. Mimo że to wydarzenie przypada w tak trudnym czasie dla całej branży lotniczej, kluczowe czynniki stojące za sukcesem WIZZ nadal wyróżniają nas na tle konkurencji gwarantując pozycji lidera w zakresie redukcji kosztów i najszybciej rozwijającej się linii w Europie. Z pewnością patrzymy w przyszłość operacji lotniczych zaczynając odbudowywać infrastrukturę w powietrzu, przodować dzięki nowo wdrożonym procedurom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia oraz stymulując zapotrzebowanie na nasze ultra niskie ceny - mów József Váradi, prezes grupy Wizz Air. - Nadal oferujemy również najniższy ślad środowiskowy na pasażera, a także redukcję poziomu hałasu i emisji tlenków azotu, dzięki samolotom nowej generacji A321neo, których zamówiliśmy ponad 250. Dzięki zaangażowaniu zespołu WIZZ i lojalności naszych klientów, przed nami jeszcze lepsze 16 lat. Mamy nadzieję, że nasi pasażerowie skorzystają z dzisiejszej obniżki. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pasażerów na pokładzie naszego ultrawydajnego i nowoczesnego samolotu - dodaje.
gość_e3686 - Profil
gość_e3686
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie