Wizz Air kończy 16 lat

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 maja 2020 11:15
3 komentarze
Wizz Air świętuje dziś (19.05) 16. rocznicę swojego pierwszego lotu, który odbył się 19 maja 2004 roku z Katowic do Londynu Luton.
Reklama

Od tego czasu, linia zyskała zaufanie 240 milionów pasażerów. Flota linii rozrosła się do 121 samolotów typu Airbus i jest obecnie najmłodszą flotą w Europie - średni wiek samolotu wynosi 5,4 roku - i składa się z najbardziej wydajnych wąskokadłubowych samolotów na świecie, supernowoczesnych A321neo, umożliwiając przewoźnikowi oferowanie najbardziej zielonych podróży lotniczych. W nowych czasach "dezynfekowanych podróży", Wizz Air mówi "tak" lataniu i wprowadza ulepszone środki ochrony zdrowia i higieny wśród pasażerów i załogi. Mimo że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,7 proc. wirusów i bakterii, Wizz Air wprowadził szereg procedur, aby ułatwić zachowanie dystansu fizycznego, utrzymać bezwzględną czystość na pokładzie oraz zredukować zbędny kontakt fizyczny między osobami. Wraz ze zniesieniem ograniczeń, Wizz Air wznowił loty z wielu baz stopniowo zwiększając przepustowość– linia jest przygotowana do ponownego zapewniania przystępnych podróży jak największej liczbie osób.

Wyrazem radości z powodu 16. urodzin i tęsknoty za pasażerami jest specjalnie przygotowany materiał:


- Nasze 16. urodziny to święto dynamicznego rozwoju Wizz Air od czasu pierwszego lotu. Mimo że to wydarzenie przypada w tak trudnym czasie dla całej branży lotniczej, kluczowe czynniki stojące za sukcesem WIZZ nadal wyróżniają nas na tle konkurencji gwarantując pozycji lidera w zakresie redukcji kosztów i najszybciej rozwijającej się linii w Europie. Z pewnością patrzymy w przyszłość operacji lotniczych zaczynając odbudowywać infrastrukturę w powietrzu, przodować dzięki nowo wdrożonym procedurom w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia oraz stymulując zapotrzebowanie na nasze ultra niskie ceny - mów József Váradi, prezes grupy Wizz Air. - Nadal oferujemy również najniższy ślad środowiskowy na pasażera, a także redukcję poziomu hałasu i emisji tlenków azotu, dzięki samolotom nowej generacji A321neo, których zamówiliśmy ponad 250. Dzięki zaangażowaniu zespołu WIZZ i lojalności naszych klientów, przed nami jeszcze lepsze 16 lat. Mamy nadzieję, że nasi pasażerowie skorzystają z dzisiejszej obniżki. Z niecierpliwością czekamy na powitanie pasażerów na pokładzie naszego ultrawydajnego i nowoczesnego samolotu - dodaje.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_3e0ac 2020-05-19 23:25   
gość_3e0ac - Profil gość_3e0ac
Jestem w podobnej sytuacji , chociaż dotyczy to Ryana. Życzę Tobie i sobie wyegzekwowania należności. Takie jest ryzyko z liniami lotniczymi, Lufthansa będzie zwracać dopiero w sierpniu.
usuniety 2020-05-19 17:40   
usuniety - Profil usuniety
Gosc 8831e
A mozesz jeszcze zalatwic by Wizz oddal nam pieniadze za niewykonane rejsy ?!!
Dwa miesiace juz walcze i to jakas kpina jak Wizz odpisuje...
gość_8831e 2020-05-19 13:35   
gość_8831e - Profil gość_8831e
Mam ogromna satysfakcję , ze 16 temu wraz z grupa wspaniałych współpracowników Portu Lotniczego Katowice udało sie przekonać obecnego prezesa WIZZ-era do rozpoczęcia działalności właśnie z Katowic. Wejście tego przewoźnika do MPL Katowice dały znaczące podwaliny pod rozwój portu.
Ta droga chciałbym jeszcze raz podziękować tym pracownikom za współpracę , oraz serdecznie pozdrowić naszego przyjaciela Josefa Varadiego.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama