Aeroflot z trzyletnim voucherem i zniżkami

Bartłomiej Wojnowski - Profil Bartłomiej Wojnowski
06 maja 2020 10:15
Pasażerowie, którzy nie wykorzystali swoich biletów z powodu koronawirusa, będą mogli skorzystać z licznych zniżek i trzyletniego vouchera.
Reklama

O voucher ubiegać się można po zakończeniu okresu samoizolacji w Rosji, ale nie wcześniej niż od 15 maja. Władze rosyjskie zapowiedziały koniec powszechnej samoizolacji na 12 maja, ale z możliwością przedłużenia go o kolejne tygodnie. Związek zakończenia samoizolacji z odbiorem vouchera wynika z harmonogramu prac biur linii, bowiem tylko tam pasażerowie mogą wnioskować o zniżki.

Nie ma możliwości wnioskowania i odbioru vouchera online.


Vouchery są ważne przez trzy lata od pierwotnej daty podróży i pokrywają całość kosztów nowego lotu. Ofertę stosuje się wobec biletów zakupionych przed 1 maja 2020 r. ze szczególnym uwzględnieniem:
  • lotów do i z Chin od 18 lutego włącznie
  • innych lotów międzynarodowych od 5 marca włącznie
  • lotów krajowych (w granicach Rosji) od 18 marca włącznie.
Bilety wydane na loty po 1 maja podlegają standardowej procedurze zwrotu. Pasażerowie, których lot został anulowany, dostaną również jednorazową zniżkę -15 proc. na dowolny rejs linii o wartości pierwotnego biletu. Posiadacze taryfy Flex na podobnych zasadach otrzymają jednorazową zniżkę -25 proc.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama