×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Powrót połączeń KLM. Na pokładzie będą obowiązywały maseczki


W dobie pandemii holenderskie linie podejmują konkretne kroki. Przewoźnik wprowadza obowiązek podróży w maseczkach i przywraca część swoich połączeń.


Maseczki będą obowiązywały od 11 maja do 31 sierpnia.

„W sytuacjach, gdy dystans społeczny nie może być zachowany, nakładanie maseczek będzie mocno zalecane, lub nawet obowiązkowe. Na niektórych trasach już teraz obowiązuje nakaz zakładania maseczek na pokładzie” – czytamy w komunikacie linii.


Przewoźnik przywraca również 15 proc. swojej standardowej siatki połączeń. Od 11 maja linie będą codziennie kursować z Amsterdamu do: Barcelony, Madrytu, Rzymu, Mediolanu, Budapesztu, Pragi, Helsinek i Warszawy. 

Do polskiej stolicy linie będą kursować codziennie o godz. 9:25 (przylot do Warszawy o godz. 11:20). Z Warszawy do Amsterdamu samoloty będą latać o 12:00 (przylot o 14:00). 

Trasy będą stopniowo otwierane pod warunkiem zapewnienia przez władze krajowe odpowiednich środków bezpieczeństwa i zdjęcia obowiązujących restrykcji operacyjnych. 

Fot. M. Stusgość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie