×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Moldova zagości w Warszawie


Na 3 maja br. zaplanowany jest lot repatriacyjny z Warszawy do Kiszyniowa. Jego operatorem będzie Air Moldova.


Połączenie jest częścią programu rejsów specjalnych przeznaczonych dla obywateli Mołdawii, chcących wrócić do kraju. W najbliższych dniach będą wykonywane loty do Kiszyniowa z Londynu-Stansted (30 kwietnia), Werony (1 maja) i Frankfurtu (2 maja). Na niedzielę 3 maja przewidziano przelot na trasie Kiszyniów-Warszawa-Kiszyniów. Wylot ze stolicy Mołdawii zaplanowano na godz. 12:00 czasu lokalnego, a przylot na Lotnisko Chopina o godz. 12:20. W drogę powrotną samolot wystartuje o 13:20 i stawi się w hubie Air Moldovy o 15:40.

Listy chętnych do skorzystania z rejsu tworzone są przed przedstawicielstwa konsularne w państwach, skąd prowadzona jest repatriacja. Wszelkie szczegóły, zainteresowani pasażerowie mogą uzyskać też bezpośrednio od przewoźnika kontaktując się z nim telefonicznie lub przez komunikatory internetowe. 

Jak zapewnia Air Moldova z przelotów ze stolicy Mołdawii mogą skorzystać pasażerowie, którzy spełnią określone warunki państw docelowych. 

- Na pokład rejsów z Kiszyniowa wpuszczani będą tylko obywatele, posiadacze wiz pobytowych i dokumentów pobytowych kraju, do którego zamierzają podróżować. Aby sprawdzić nałożone obecnie ograniczenia w podróżowaniu lub wjeździe należy skontaktować się z władzami właściwego kraju. W przypadku nieprzestrzegania warunków wjazdu lub obecnych ograniczeń w państwie docelowym linia lotnicza zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia pasażera na lot - czytamy w oświadczeniu na stronie Air Moldovy. 


Póki co nie wiadomo, jaka maszyna pojawi się w Warszawie. Air Moldova ma w swojej flocie 8 maszyn: jednego airbusa A321, po dwa airbusy A320 i A319 oraz 3 szt. embraerów E190. 

fot. commons.wikimedia.org (CC)gość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie