×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Rejsy wstrzymane do 15 maja


LOT zdecydował się przedłużyć zawieszenie rejsów do 15 maja br. Związane jest to z decyzją Rady Ministrów, dotyczącą zakazu wykonywania operacji lotniczych do 9 maja br.


Z ostatnich informacji, które podawano jeszcze przed Wielkanocą wynikało, że zawieszenie rejsów potrwa do 26 kwietnia br. Informowano nawet, że najpierw zostaną wznowione rejsy krajowe, a od 3 maja - międzynarodowe. Sytuacja uległa jednak zmianie. Dzisiaj (24.04) Rada Ministrów zadecydowała o przedłużeniu zakazu lotów do 9 maja br., a Unia Europejska rekomendowała przewoźnikom wstrzymanie operacji nawet dłużej - do 15 maja br. Do tego dnia mają być także zamknięte granice wewnętrzne Wspólnoty. 


LOT wprowadził niedawno kolejne ułatwienia dotyczące zmiany biletu. Okres obowiązywania nowych zasad został przedłużony na podróże, które miały rozpocząć się przed nową datą graniczną, dokąd obowiązywały będą ograniczenia. 

fot. mat. prasowegość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie