×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American Airlines wraca z kampanią wizerunkową „You Are Why We Fly”


Na kanałach amerykańskich linii pojawił się spot zapowiadający nową kampanię wizerunkową firmy. Ostatnia większa akcja przewoźnika prowadzona była w 2016 r. Tegorocznym hasłem promocyjnym jest „You Are Why We Fly”.


Motywem przewodnim materiału jest rola linii w dobie pandemii koronawirusa. Przewoźnik dziękuje swoim pracownikom i zaznacza, że w centrum działań firmy zawsze jest pasażer.

- Dlaczego latamy? Latamy, ponieważ ludzie muszą wrócić do domu, a sprzęt ratujący życie musi dotrzeć do tych, którzy go potrzebują. Latamy, ponieważ robicie wszystko, aby świat się poruszał, a my też chcemy to robić – wyjaśnia lektor. 


Przez ostatnie 4 lata firma koncentrowała się przede wszystkim na marketingu produktów. Za realizację spotu odpowiedzialna była agencja CPB. Całość bazuje na nagraniach wykonanych smartfonami z pustych samolotów i lotnisk oraz materiałów z domów załogi.gość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie