×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bez lotów do 9 maja 2020 r.


W związku z pandemią COVID-19 nowe rozporządzenie Rady Ministrów ma przedłużyć zakaz wykonywania operacji lotniczych do 9 maja br.


Projekt rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie zakazów w ruchu lotniczym jest w trakcie podpisu przez premiera. Przepisy zabraniają do 9 maja br. wykonywania, na lotniskach wpisanych do rejestru lotnisk cywilnych i lądowiskach wpisanych do ewidencji lądowisk, lądowania przewożących pasażerów cywilnych statków powietrznych wykonujących loty międzynarodowe i krajowe.   


Oznacza to, że na terenie Polski przez kolejne dwa tygodnie nie będą mogły być wykonywane żadne regularne rejsy komercyjne. Zakazy nie obejmują lotów czarterowych zaplanowanych przez biura podróży przed 15 marca br., rejsów repatriacyjnych oraz lotów zleconych przez rząd. Możliwe będą też operacje General Aviation samolotami dysponującymi do 15 miejsc pasażerskich. Dokument ma zostać opublikowany jeszcze dziś (24.04), a zakaz ma obowiązywać od 26 kwietnia do 9 maja br.gość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie