×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Król Tajlandii podczas kwarantanny poleciał z Monachium do Bangkoku... na obiad


Mimo przebywania na kwarantannie król Tajlandii Maha Vajiralongkorn nie przejjął się niemieckim prawem i postanowił wybrać się na uroczysty obiad i bankiet. Gdzie? Do oddalonej o 9 tys. km Tajlandii.


Król okres zagrożenia pandemicznego spędzał w Niemczech, jednak 6 kwietnia wybrał się na obchody Dnia Pamięci Chakri. Święto ku pamięci założyciela dynastii Chakri, Ramy I odbywało się w Bangkoku. Monarsze towarzyszyła Suthida Tidjai, jedna z jego czterech żon. Specjalnie dla niej zorganizowano lot z Niemiec do Szwajcarii, gdzie spędzała kwarantannę. Para udała się z monachijskiego portu im. Franza Josefa Straußa (MUC) na lotnisko Bangkok-Suvarnabhumi (BKK) liniami Thai Airways. Na miejscu przywitał ich premier kraju Prayuth Chan-ocha. 


Co ciekawe, podczas bankietu monarcha podkreślał rolę rządowych restrykcji w walce z koronawirusem i potrzebę bardziej efektywnej kampanii informacyjnej. 

Zaraz po uroczystościach, wrócił do Europy, aby spędzić kwarantannę w jednym z pięciogwiazdkowych kurortów w niemieckich Alpach. Jak podaje portal simpleflying.com, towarzyszy mu 20 kochanek.

Boeing 777-300 realizujący loty z Monachium do Bangkoku podczas rejsu w obie strony emituje ok. 4500 kg dwutlenku węgla.gość_00223 - Profil
gość_00223
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie