×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Port lotniczy Southampton kostnicą


Część lotniska w brytyjskim Southampton wkrótce stanie się tymczasową kostnicą. Obiekt ma służyć ofiarom koronawirusa z Hampshire, Portsmouth i Southampton.


Kostnica zostanie wydzielona z sektora portu znanego jako Grayson Site, który jest wystarczająco oddalony od terminala pasażerskiego, aby zmiana infrastruktury nie wpływała na warunki sanitarne całego obiektu. 

- Chciałbym ponownie zapewnić rodziny i przyjaciół zmarłych, że ich najbliżsi, tymczasowo przeniesieni do Grayson Site, będą traktowani z należytym szacunkiem - powiedział Simon Bryant, dyrektor departamentu ds. zdrowia publicznego Rady hrabstwa Hampshire.

Miejsce ma być objęte całodobową ochroną.

- Ściśle współpracujemy także z przedstawicielami kościołów, w celu zapewnienia zmarłym wszystkich niezbędnych obrzędów - dodaje Bryant.

Aktualnie port lotniczy w Southampton realizuje wyłącznie jeden lot dziennie - do Jersey oraz Guernsey.gość_00223 - Profil
gość_00223
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie