×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprzęt medyczny dla Polski na pokładzie pasażerskiego Ryanaira


Należące do Ryanaira linie czarterowe Buzz sprowadziły z Mołdawii do Polski sprzęt medyczny, który ma zostać wykorzystany w walce z koronawirusem.


Z Polski samolot wystartował wczoraj (15.04) o 8:27, a na lotnisku w Kiszyniowie (KIV) pojawił się o 10:39. Podczas godzinnego postoju, na pokład boeinga 737-800 ładowano sprzęt medyczny - zarówno do luków bagażowych, jak i na siedzenia pasażerów. Samolot opuścił stolicę Mołdawii ok. 11:39. 


Jesteśmy dumni z przetransportowania niezbędnego sprzętu ochronnego na lotnisko w Modlinie, który pomoże w walce z COVID-19. Sprzęt zostanie dostarczony do szpitali i medyków pierwszej linii walki z wirusem na terenie całego województwa mazowieckiego. Współpracujemy z krajami członkowskimi Unii, aby pomóc, gdzie tylko możemy. Dziękujemy naszym pilotom i całej ekipie Buzz’a za ich nieziemską pracę - czytamy w komunikacie linii.

Jak przyznają władze Ryanaira, tego typu loty są wyrazem szczególnej gotowości w działaniach na rzecz walki z koronawirusem.

fot. FlightRadar24.com



gość_39736 - Profil
gość_39736
  

W tym temacie przeczytasz



Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie