×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rubystar Airways dostarczył maseczki dla Żabki


Samolotem Boeing 747 Rubystar Airways dostarczył na Lotnisko Chopina w Warszawie transport maseczek dla sieci sklepów Żabka.


Żabka Polska poinformowała na swojej oficjalnej stronie o wprowadzeniu do dystrybucji w swoich sklepach maseczek ochronnych. Cena za sztukę wynosi 1,62 zł przy zakupie opakowania zawierającego 10 sztuk. Cena uwzględnia jedynie koszt zakupu maseczek wraz z ich dostawą do Polski – bez narzuconej marży. 


Każdy klient będzie upoważniony do jednorazowego zakupu opakowania 10 sztuk maseczek. Maseczki są zgodne z normą EN149. Stanowią wyrób niemedyczny przeznaczony do ochrony osobistej, jako wsparcie bezpieczeństwa. W sklepach Żabki do sprzedaży dostępny jest pakiet 10 sztuk w cenie 16,17 zł.


"Kontynuując działania wspierające służbę zdrowia, przekazujemy szpitalom pół miliona maseczek chirurgicznych. Dodatkowo, zaopatrzyliśmy w maseczki ponad 4,5 tys. franczyzobiorców oraz personel sklepów" - informuje sieć.

Rubystar Airways to białoruskie linie lotnicze cargo.gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie