×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rząd ogranicza działalność hoteli


Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej (31.03) konferencji prasowej podał kolejne obostrzenia związane z szerzącą się epidemią. Dołączone zostały m.in. ograniczenia działalności hoteli i miejsc noclegowych. Zarządzenia wejdą w życie o północy.


Hotele i obiekty oferujące miejsca noclegowe mają przestać przyjmować gości. Jedynym wyjątkiem pozostaną miejsca, w których przebywają osoby poddane kwarantannie lub oferujące zakwaterowanie dla służb medycznych. 

Goście, którzy zostali zakwaterowani i przed wejściem w życie nowych zasad muszą zostać wymeldowani najpóźniej do 2 kwietnia br. Tutaj pojawia się jednak kolejne odstępstwo - zasada ta nie będzie dotyczyła osób przebywających w podróży służbowej lub wykonują obowiązki służbowe. Dla takich klientów hotele pozostaną otwarte. Póki co nie wiadomo jednak w jaki sposób nowe zarządzenie będzie będzie sprawdzane ani jak goście będą weryfikowani.gość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie