Hilton automatycznie przedłuża statusy lojalnym klientom

Marek Stus - Profil Marek Stus
26 marca 2020 09:23
1 komentarz
W związku ogólnoświatowym paraliżem transportu lotniczego i podróży sieć hotelowa Hilton ogłosiła, że jej wszyscy lojalni klienci zachowają bez zmian swoje dotychczasowe przywileje.
Reklama
Jest to odpowiedź na potrzeby stałych klientów, którzy obecnie nie są w stanie w dotychczasowym zakresie korzystać z noclegów w należących do sieci obiektach. To z kolei stawiało pod znakiem zapytania możliwość utrzymania w bieżącym roku wysokich statusów w programie lojalnościowym Hilton Honors. W zależności od częstotliwości pobytów gwarantuje on różne przywileje i cenne korzyści dla jego użytkowników.

Hilton potwierdził, że w bieżącym roku stali klienci sieci nie muszą martwić się o kwalifikację statusową. Dotyczy to nie tylko osób, które dzięki swej aktywności w ubiegłym roku zdobyły lub utrzymały konkretny status, ale także klientów tracących z końcem marca, zgodnie ze standardowymi zasadami programu, swój dotychczasowy status.


W związku z tym wszyscy członkowie programu HHonors, którzy w ubiegłym roku nie przedłużyli statusu lojalnościowego (zdobytego na podstawie aktywności w 2018 roku) i mieli go utracić 31 marca br. zachowają dotychczasowy status bez zmian do końca marca 2021 roku.

Z kolei klienci sieci, którzy na podstawie swojej aktywności w ubiegłym roku zakwalifikowali się na poziom Silver, Gold lub Diamond na bieżący rok, utrzymają ten sam status aż do końca marca 2022 roku, bez względu na częstotliwość ich pobytów w hotelach sieci w tym roku. Będą więc mogli cieszyć się swoimi przywilejami przez pełne dwa lata.


Do końca 2020 roku nie będą ponadto wygasały zgromadzone w programie punkty lojalnościowe. To dobra wiadomość dla klientów rzadziej wybierających obiekty sieci. Zgodnie ze standardowymi warunkami HHonors punkty tracą ważność po upływie 12 miesięcy, w ciągu których nie było na danym koncie żadnej zarejestrowanej aktywności.

Szczodra oferta dla stałych klientów ogłoszona przez sieć Hilton zasługuje w obliczu dzisiejszej, trudnej i nieprzewidywalnej dla wszystkich sytuacji na uznanie. Śmiało może być wzorem do naśladowania dla innych programów lojalnościowych.

Fot. M. Stus

Ostatnie komentarze

gość_1a4d9 2020-03-26 10:39   
gość_1a4d9 - Profil gość_1a4d9
Dobra wiadomosc. American Express i Hilton to firmy na ktorych nigdy nie przejechalem sie. Wczesniej do tego grona zaliczalem rowniez British Airways lecz ich ciagle "eksperymenty" na dlugich polaczeniach, koniecznosc transferu na LHR plus strajki zruinowaly ich reputacje.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy