×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hilton automatycznie przedłuża statusy lojalnym klientom


W związku ogólnoświatowym paraliżem transportu lotniczego i podróży sieć hotelowa Hilton ogłosiła, że jej wszyscy lojalni klienci zachowają bez zmian swoje dotychczasowe przywileje.


Jest to odpowiedź na potrzeby stałych klientów, którzy obecnie nie są w stanie w dotychczasowym zakresie korzystać z noclegów w należących do sieci obiektach. To z kolei stawiało pod znakiem zapytania możliwość utrzymania w bieżącym roku wysokich statusów w programie lojalnościowym Hilton Honors. W zależności od częstotliwości pobytów gwarantuje on różne przywileje i cenne korzyści dla jego użytkowników. 

Hilton potwierdził, że w bieżącym roku stali klienci sieci nie muszą martwić się o kwalifikację statusową. Dotyczy to nie tylko osób, które dzięki swej aktywności w ubiegłym roku zdobyły lub utrzymały konkretny status, ale także klientów tracących z końcem marca, zgodnie ze standardowymi zasadami programu, swój dotychczasowy status. 


W związku z tym wszyscy członkowie programu HHonors, którzy w ubiegłym roku nie przedłużyli statusu lojalnościowego (zdobytego na podstawie aktywności w 2018 roku) i mieli go utracić 31 marca br. zachowają dotychczasowy status bez zmian do końca marca 2021 roku

Z kolei klienci sieci, którzy na podstawie swojej aktywności w ubiegłym roku zakwalifikowali się na poziom Silver, Gold lub Diamond na bieżący rok, utrzymają ten sam status aż do końca marca 2022 roku, bez względu na częstotliwość ich pobytów w hotelach sieci w tym roku. Będą więc mogli cieszyć się swoimi przywilejami przez pełne dwa lata. 


Do końca 2020 roku nie będą ponadto wygasały zgromadzone w programie punkty lojalnościowe. To dobra wiadomość dla klientów rzadziej wybierających obiekty sieci. Zgodnie ze standardowymi warunkami HHonors punkty tracą ważność po upływie 12 miesięcy, w ciągu których nie było na danym koncie żadnej zarejestrowanej aktywności. 

Szczodra oferta dla stałych klientów ogłoszona przez sieć Hilton zasługuje w obliczu dzisiejszej, trudnej i nieprzewidywalnej dla wszystkich sytuacji na uznanie. Śmiało może być wzorem do naśladowania dla innych programów lojalnościowych. 

Fot. M. Stusgość_d2af7 - Profil
gość_d2af7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie