×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zakaz lotów przedłużony o kolejne dwa tygodnie


Zakaz ruchu lotniczego na terytorium Polski został przedłużony do 11 kwietnia br. czyli o kolejne dwa tygodnie. Rada Ministrów opublikowała rozporządzenie w tej sprawie.


W wyniku ogłoszonych przez premiera Mateusza Morawieckiego restrykcji obowiązujących od 15 marca  dotyczących wszystkich międzynarodowych połączeń lotniczych do Polski zawieszono wszystkie loty z i do Polski do 28 marca.

Z nowego rozporządzenia wynika, że zakaz zostaje przedłużony i będzie obowiązywać kolejne dwa tygodnie, aż do 11 kwietnia i obejmie loty pasażerskie z wyjątkiem lotów repatriacyjnych. Polskie Linie Lotnicze LOT już w ostatnią niedzielę zawiesiły sprzedaż biletów na wszystkie swoje połączenia aż do 19 kwietnia, a dziś poinformowały o odwołaniu wszystkich rozkładowych lotów do 11 kwietnia.


Rozporządzenie nie obejmuje również krajowych połączeń cargo i pocztowych, czarterowych wykonywanych na polecenie Prezesa Rady Ministrów, w celu zapobiegania skutkom klęsk żywiołowych oraz dla ratowania życia i zdrowia ludzkiego, ze statusem HEAD.gość_d2af7 - Profil
gość_d2af7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie