Emirates cofa zawieszenie lotów. Linia będzie nadal latała do kilkunastu krajów

Marek Stus - Profil Marek Stus
22 marca 2020 17:42
2 komentarze
W kolejnym komunikacie wydanym dziś (22.03) linie Emirates poinformowały, że będą nadal kontynuowały w ograniczonym zakresie loty pasażerskie. Wcześniej przewoźnik ogłosił ich całkowite zawieszenie.
Reklama

Emirates potwierdził początkowo, że od 25 marca br. wstrzymuje realizację jakichkolwiek rejsów pasażerskich, zachowując bez zmian ruch towarowy. Po kilku godzinach linia zmieniła zdanie i ogłosiła, że operacje pasażerskie będą jednak kontynuowane w pewnym zakresie.


Chodzi o kilkanaście krajów obsługiwanych przez przewoźnika z Zatoki Perskiej pod warunkiem utrzymania przez nie otwartych granic. Emirates będzie nadal latał po 25 marca do Australii, Hong Kongu, Japonii, Kanady, Korei Południowej, Malezji, RPA, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Tajlandii, Wielkiej Brytanii i na Filipiny. Linia zastrzega, że rejsy będą tak długo oferowane na tych trasach, jak długo będzie na nie popyt, a także warunki formalne do ich realizacji. Można zatem spodziewać się w najbliższym czasie dalszych zmian w rozkładzie linii i kolejnych decyzji w sprawie zakresu jej aktywności operacyjnej.

Fot. Emirates
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_067ae 2020-03-23 13:15   
gość_067ae - Profil gość_067ae
Tymczasem jednak władzę zdecydowały o zakazie lotów, więc jednak Emirates musi wrócić do pierwotnej koncepcji zawieszenia wszystkich lotów. :|
gość_b6e5e 2020-03-23 00:22   
gość_b6e5e - Profil gość_b6e5e
Większość tych połączeń pewno szybko wygaśnie, np. Australia wprowadziła zakaz wjazdu obcokrajowców i zamyka się dla tranzytu. Więc zostaną tylko Australijczycy wracający do kraju i obcokrajowcy wyjeżdżający, ale ten strumyk pewno szybko wyschnie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama