×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates cofa zawieszenie lotów. Linia będzie nadal latała do kilkunastu krajów


W kolejnym komunikacie wydanym dziś (22.03) linie Emirates poinformowały, że będą nadal kontynuowały w ograniczonym zakresie loty pasażerskie. Wcześniej przewoźnik ogłosił ich całkowite zawieszenie.


Emirates potwierdził początkowo, że od 25 marca br. wstrzymuje realizację jakichkolwiek rejsów pasażerskich, zachowując bez zmian ruch towarowy. Po kilku godzinach linia zmieniła zdanie i ogłosiła, że operacje pasażerskie będą jednak kontynuowane w pewnym zakresie. 


Chodzi o kilkanaście krajów obsługiwanych przez przewoźnika z Zatoki Perskiej pod warunkiem utrzymania przez nie otwartych granic. Emirates będzie nadal latał po 25 marca do Australii, Hong Kongu, Japonii, Kanady, Korei Południowej, Malezji, RPA, Singapuru, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Tajlandii, Wielkiej Brytanii i na Filipiny. Linia zastrzega, że rejsy będą tak długo oferowane na tych trasach, jak długo będzie na nie popyt, a także warunki formalne do ich realizacji. Można zatem spodziewać się w najbliższym czasie dalszych zmian w rozkładzie linii i kolejnych decyzji w sprawie zakresu jej aktywności operacyjnej. 

Fot. Emiratesgość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie