×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT poleci do Sydney


Polskie Linie Lotnicze LOT wykonają czarterowy rejs do Sydney. Przewoźnik zabierze z Australii Polaków chcących powrócić do kraju w ramach operacji #LOTdoDomu.


O planowanym locie na Antypody poinformował premier Mateusz Morawiecki w mediach społecznościowych. Szef rządu dodał, że LOT poleci w przyszłym tygodniu również na Filipiny i do Wietnamu. Rejsy będą wykonywane boeingami 787. 

Połączenie do Sydney nie jest jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym polskiego przewoźnika. Najprawdopodobniej zostanie zrealizowane pod koniec przyszłego tygodnia. Kolejne rejsy realizowane w ramach trwającej od 15 marca operacji #LOTdoDomu są ogłaszane z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jak dotąd samoloty LOT-u, poza wieloma miastami europejskimi, wykonały loty repatriacyjne m.in. do Indii, Kanady, Tajlandii, Wietnamu, Stanów Zjednoczonych oraz na Sri Lankę i Dominikanę. 


Samolot w barwach narodowego przewoźnika nie po raz pierwszy pojawi się także na kontynencie australijskim. LOT oferował już w przeszłości czartery do Australii. Na początku lat 90. ubiegłego wieku były one realizowane samolotami Iljuszyn Ił-62M m.in. z Warszawy do Melbourne. 

Fot. PLL LOTgość_2bbb5 - Profil
gość_2bbb5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie