×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Virgin Australia do czerwca zawiesza wszystkie loty międzynarodowe


Virgin Australia zwiesza wszystkie połączenia międzynarodowe i ogranicza loty krajowe. Australijski przewoźnik planuje redukcję działalności operacyjnej aż do 14 czerwca br.


Virgin Australia w ciągu kilku najbliższych dni zawiesi na co najmniej trzy miesiące swoje wszystkie trasy międzynarodowe. Linia lata z Australii do Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Indonezji oraz wielu mniejszych państw w rejonie Oceanii. Odwołana została także planowana na koniec marca inauguracja bezpośrednich rejsów między Brisbane a Tokio. 


Linie zamierzają równocześnie ograniczyć siatkę połączeń krajowych obejmującą kilkadziesiąt lotnisk australijskich. Zakres tych zmian będzie stopniowo ogłaszany i wprowadzany do systemów rezerwacyjnych w nadchodzących dniach. Klienci posiadający bilety na anulowane rejsy będą mogli zmienić swoje rezerwację lub otrzymać zwrot kosztów ich zakupu. 

Virgin Australia to drugi pod względem wielkości przewoźnik australijski. Linia posiada flotę składającą się z niespełna 100 maszyn i obsługuje prawie 60 lotnisk krajowych i zagranicznych. 

Fot. mat. prasowegość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie