×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dramatyczna sytuacja na A4. Ludziom brakuje wody


W związku z wprowadzeniem kontroli granicznych na przejściu z Niemcami, na autostradzie A4 w kierunku Jędrzychowic (Zgorzelec) panuje dramatyczna sytuacja. Osoby wjeżdżające do Polski stoją w ponad 50 kilometrowym korku, który sięga za Bautzen w Niemczech.


Wiemy, że temat nie jest lotniczy, ale problem poważny, dlatego postanowiliśmy się włączyć w pomoc Polakom wracającym do kraju.


Aktualną sytuację mona monitorować na stronie: https://www.autospur.de/Staumeldungen/Aktuelle-Stau-Meldungen.html

Sytuacja jest poważna, ludziom brakuje wody i jedzenia. Pani Anna Gutowska pisze na naszym Facebooku, że jej mąz na Jędrzychowicach stoi w tym korku od 18 godzin, przez ten czas pokonał 750m. Ludzie bez zapasów wody, jedzenia czy dostępu toalet. Takich komentarzy jest wiele. 


Postanowiliśmy pomóc. Kupiliśmy wodę i podstawowy prowiant, który będziemy dziś dystrybuować pośród oczekujących na wjazd do Polski. Uruchomiliśmy zbiórkę - każda złotówka się liczy!
Jeśli możesz pomóc - prosimy o wsparcie. Jeśli możesz podziel się tą informacją z kimś kto będzie mógł pomóc.

Dziękujemy!

Pomysłodawcą całej akcji jest Marcin Górnik, lekarz weterynarii z Przychodni Weterynaryjnej Redvet w Bogatyni. My włączyliśmy się do tej szlachetnej akcji.gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie