×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Indie nie wpuszczą pasażerów z Europy oraz Turcji


Indie od 18 marca br. nie będą wpuszczać na swoje terytorium pasażerów z większości europejskich państw oraz z Turcji. Dodatkowo osoby przylatujące z czterech arabskich krajów zostaną objęci obowiązkową 14-dniową kwarantanną.


Indyjski rząd z uwagi na rosnącą liczbę zakażonych koronawirusem zabronił wstępu na teren państwa obywatelom państw Unii Europejskiej, Wlk. Brytanii, Norwegii, Szwajcarii, Islandii oraz Turcji. Pasażerowie z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Omanu oraz Kuwejtu będą objęci obowiązkową 14-dniową kwarantanną po przekroczeniu granicy Indii. Rząd w Delhi wcześniej podjął decyzję, aby odizolować osoby przyjeżdżające z Chin, Iranu, Włoch, Korei Południowej, Francji, Hiszpanii oraz Niemiec na 14 dni.


„Żadna linia lotnicza lecąca do Indii nie może wpuścić na pokład osoby pochodzącej z tych państw. […] Obie regulacje są tymczasowe i będą obowiązywać do 31 marca 2020 roku. W międzyczasie będziemy monitorować sytuację” –
informuje Indyjski Ministerstwo Zdrowia i Rodziny.

Zakaz wpłynie na operacje lotnicze wielu linii lotniczych, które będą musiały odwoływać loty do Indii do końca tego miesiąca. Dotychczas w tym państwie zdiagnozowano 114 przypadki zakażeń koronawirusem.


Fot. mat. prasowe
gość_fe704 - Profil
gość_fe704
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie