×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zawiesza wszystkie loty krajowe i międzynarodowe


Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają od niedzieli (15.03) wszystkie loty krajowe i międzynarodowe.


"W związku z decyzją polskiego rządu o zawieszeniu międzynarodowych połączeń lotniczych, spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, z dniem 15 marca 2020 roku wszystkie połączenia LOT-u wykonywane zarówno z Polski, jak i z Węgier zostaną wstrzymane na okres 10 dni" - informuje polski przewoźnik w komunikacie prasowym nadesłanym do naszej redakcji.

Informację o wstrzymaniu również lotów krajowych potwierdził nam Michał Czernicki, rzecznik prasowy LOT-u.


Premier Mateusz Morawiecki ogłosił dziś wieczorem zamknięcie ruchu lotniczego międzynarodowe z i do Polski. Od niedzieli zawieszone zostają międzynarodowe połączenia osobowe lotnicze i kolejowe; możliwe będą tylko przeloty międzynarodowe czarterowe oraz te, które będą przywoziły polskich obywateli z urlopów; ruch krajowy pozostaje bez zmian (LOT jednak zdecydował, że krajówki również będą uziemione - taką informację przekazał nam rzecznik linii); ograniczenia dotyczą wszystkich przewoźników - w tym PLL LOT i PKP; transport kołowy także osobowy pozostaje dopuszczony, ale wszyscy przybywający będą musieli poddać się kontroli sanitarnej i kwarantannie na granicy.

#artykuł aktualizowanygość_9871c - Profil
gość_9871c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie