×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zawiesza rejsy do Los Angeles, Miami i Newark


W związku z wprowadzeniem czasowego zakazu podróży do USA dla Europejczyków Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają rejsy z Warszawy do Los Angeles, Miami i Newark, a także loty z Budapesztu do Nowego Jorku.


Rejsy do USA nie będą odbywały się od najbliższej soboty, 14 marca do 13 kwietnia br. Zostają także wycofane na ten okres ze sprzedaży. Polski przewoźnik na razie bez zmian będzie natomiast oferował połączenia z Warszawy do Nowego Jorku i Chicago oraz z Krakowa do Chicago. Decyzje co do ewentualnych modyfikacji w przypadku tych lotów zostaną podjęte później w zależności od dynamicznie zmieniających się warunków i poziomu ich wypełnienia. Bez żadnych ograniczeń będą również oferowane rejsy do Toronto. 


Działania LOT-u wynikają z restrykcji wjazdowych wprowadzonych przez władze amerykańskie dla obywateli krajów strefy Schengen. Zakaz przyjazdu do USA nie dotyczy jednak osób, dla których Stany Zjednoczone to miejsce stałego pobytu oraz najbliższych członków rodzin obywateli USA. Zakaz dotyczyć będzie natomiast większości osób nieposiadających obywatelstwa amerykańskiego, którzy byli w strefie Schengen w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

#ban-do-usagość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie