LOT zawiesza rejsy do Los Angeles, Miami i Newark

Marek Stus - Profil Marek Stus
13 marca 2020 07:02
2 komentarze
W związku z wprowadzeniem czasowego zakazu podróży do USA dla Europejczyków Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają rejsy z Warszawy do Los Angeles, Miami i Newark, a także loty z Budapesztu do Nowego Jorku.
Reklama

Rejsy do USA nie będą odbywały się od najbliższej soboty, 14 marca do 13 kwietnia br. Zostają także wycofane na ten okres ze sprzedaży. Polski przewoźnik na razie bez zmian będzie natomiast oferował połączenia z Warszawy do Nowego Jorku i Chicago oraz z Krakowa do Chicago. Decyzje co do ewentualnych modyfikacji w przypadku tych lotów zostaną podjęte później w zależności od dynamicznie zmieniających się warunków i poziomu ich wypełnienia. Bez żadnych ograniczeń będą również oferowane rejsy do Toronto.


Działania LOT-u wynikają z restrykcji wjazdowych wprowadzonych przez władze amerykańskie dla obywateli krajów strefy Schengen. Zakaz przyjazdu do USA nie dotyczy jednak osób, dla których Stany Zjednoczone to miejsce stałego pobytu oraz najbliższych członków rodzin obywateli USA. Zakaz dotyczyć będzie natomiast większości osób nieposiadających obywatelstwa amerykańskiego, którzy byli w strefie Schengen w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

#ban-do-usa
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_249e8 2020-03-13 09:41   
gość_249e8 - Profil gość_249e8
Ojojoj! Nasz strategiczny sojusznik wypiął się na najwierniejszego z wiernych! Teraz to już do USA nawet na nielegalną pracę na zmywaku nie będzie można polecieć! Czas aby jeszcze UE zamknęła granicę z Krajem Polan powstałych z kolan a przekonany się, jak cudownie jest być drugą Ukrainą
gość_13540 2020-03-13 08:12   
gość_13540 - Profil gość_13540
No to wolnych samolotów mamy full. Wszystkie B 737 Max mogą iść na złom. Szybko zbudujmy CPK. Będzie weselej !
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama