×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wsparcie wojska na polskich lotniskach


- Wszyscy pasażerowie przylatujący do Polski będą mieć mierzoną temperaturę oraz wypełniać karty lokalizacyjne - poinformował Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera. Na lotniska zostanie skierowane dodatkowe wsparcie wojska.


Od dwóch dni na lotniskach w Polsce jest wprowadzana procedura objęcia wszystkich pasażerów z lotów międzynarodowych pomiarem temperatury oraz wypełnianiem kart lokalizacyjnych. 

Dworczyk zapowiedział, że w czwartek zostanie skierowane na lotniska wsparcie ze strony wojska. Od czwartkowego popołudnia wszyscy przylatujący powinni być objęci tą procedurą. 

Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej poinformował, że prace lotnisk wesprą żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

"Zdecydowałem o skierowaniu terytorialsów do wsparcia Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Żołnierze WOT na 14 lotniskach będą pomagać przy pomiarze temperatury oraz gromadzeniu i segregacji kart lokalizacyjnych pasażerów przylatujących do Polski" – napisał na Twitterze Błaszczak.
gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie