×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Indie wstrzymują wydawanie wiz obcokrajowcom


Do 15 kwietnia br. Indie nie będą wydawać wiz obcokrajowcom bez względu na ich przynależność państwową. Dotyczy to w szczególności również wiz turystycznych.


Podjęta przez rząd indyjski decyzja ma na celu ograniczenie rozwoju światowej pandemii koronawirusa. Nie będą wydawane żadne rodzaje wiz z wyjątkiem dyplomatycznych i oficjalnych, pracowniczych oraz dla przedstawicieli organizacji międzynarodowych, a ważność już przyznanych dokumentów tego typu zostanie zawieszona w porcie wylotu począwszy od godz. 13 czasu polskiego 13 marca br. Na ten sam okres Indie wstrzymują również obsługę ruchu bezwizowego. 


Osoby, które zamierzają wjechać do Indii od 13 marca, a po 15 lutego przebywały na terenie Chin, Włoch, Iranu, Korei Południowej, Francji, Hiszpanii i Niemiec, będą dodatkowo poddane obligatoryjnej dwutygodniowej kwarantannie. 

Władze zapowiedziały zarazem wzmożenie kontroli sanitarnych na przejściach granicznych i lotniskach w kraju. Odradzają także swoim obywatelom odbywanie jakichkolwiek podróży zagranicznych. 

Fot. C. Goldberggość_3715d - Profil
gość_3715d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie