Indie wstrzymują wydawanie wiz obcokrajowcom

Marek Stus - Profil Marek Stus
11 marca 2020 21:14
1 komentarz
Do 15 kwietnia br. Indie nie będą wydawać wiz obcokrajowcom bez względu na ich przynależność państwową. Dotyczy to w szczególności również wiz turystycznych.
Reklama

Podjęta przez rząd indyjski decyzja ma na celu ograniczenie rozwoju światowej pandemii koronawirusa. Nie będą wydawane żadne rodzaje wiz z wyjątkiem dyplomatycznych i oficjalnych, pracowniczych oraz dla przedstawicieli organizacji międzynarodowych, a ważność już przyznanych dokumentów tego typu zostanie zawieszona w porcie wylotu począwszy od godz. 13 czasu polskiego 13 marca br. Na ten sam okres Indie wstrzymują również obsługę ruchu bezwizowego.


Osoby, które zamierzają wjechać do Indii od 13 marca, a po 15 lutego przebywały na terenie Chin, Włoch, Iranu, Korei Południowej, Francji, Hiszpanii i Niemiec, będą dodatkowo poddane obligatoryjnej dwutygodniowej kwarantannie.

Władze zapowiedziały zarazem wzmożenie kontroli sanitarnych na przejściach granicznych i lotniskach w kraju. Odradzają także swoim obywatelom odbywanie jakichkolwiek podróży zagranicznych.

Fot. C. Goldberg

Ostatnie komentarze

gość_9a53e 2020-03-12 08:47   
gość_9a53e - Profil gość_9a53e
Koniec globalnej wioski. Amen.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama