×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy kraj wstrzymał wszystkie loty pasażerskie. Przez koronowirusa


Ograniczenie podyktowane jest epidemią koronawirusa i ma potrwać do 26 marca br. Jedyne rozkładowe połączenia, które będą mogłyby być wykonywane to loty cargo.


Kuwejcki rząd zadecydował, aby od jutra (12.03) zawiesić wszystkie loty wykonywane z tego państwa. Już wcześniej zaprzestano wydawania wiz dla przylatujących oraz odmawiano wjazdu dla osób bez odpowiedniej dokumentacji medycznej przybywających z Indii, Egiptu, Filipin, Sri Lanki, Bangladeszu, Syrii, Libanu, Turcji, Azerbejdżanu oraz Gruzji. Dla pasażerów z wielu z tych państw wprowadzono również wymóg obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny. 

Od jutra wszystkie rozkładowe loty zostaną odwołane. Wstępnie zakaz ma potrwać do 26 marca.


Władze tego prawie 4,5 mln państwa zadecydowały się również zamknąć wszystkie restauracje, kawiarnie, siłownie oraz galerie handlowe. Do nowych obostrzeń dochodzą już wcześniejsze, które zabraniały organizowania dużych zgrupowań oraz zawieszenia funkcjonowania kin, szkół, uniwersytetów oraz wszystkich ośrodków kulturalnych.

W Kuwejcie liczba zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 72 osoby, z czego 3 osoby uznaje się za zdrowe. 

Fot. mat. prasowe
gość_2bbb5 - Profil
gość_2bbb5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie