×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT umożliwia bezpłatną zmianę rezerwacji


W związku z epidemią koronawirusa, LOT zdecydował się na wprowadzenie ułatwienia dla podróżnych. Każdy, kto nabył bilety na przelot przed 31 marca br. uprawniony jest do jednokrotnej zmiany planu rejsów niezależnie od możliwości jakie daje taryfa.


Oferta dotyczy zmiany terminów podróży, która pierwotnie miała odbywać się między 6 marca a 24 kwietnia br. Przelot według nowych dat musi zakończyć się 31 grudnia br. (liczy się powrót). Warunkiem jest zachowanie tej samej trasy i klasy rezerwacyjnej. W przypadku niedostępności danej taryfy w nowo wybranych terminach, należało będzie pokryć różnicę (dopłacić). W taryfie bez możliwości zmiany, wprowadzenie nowych dat będzie możliwe tylko raz. W pozostałych - jednokrotnie zniesiona zostaje opłata za edycję dat podróży. 


Zmiany dat można dokonać za pośrednictwem Call Center przewoźnika, przez formularz kontaktowy na stronie lot.com lub przez wiadomość w komunikatorze Messenger (Facebook). 

LOT, dając możliwość elastycznej edycji terminu podróży znalazł się w awangardzie europejskich przewoźników. Wczoraj (6.03) o podobnym rozwiązaniu poinformowała grupa Lufthasny

fot. mat. prasowe



gość_27b4c - Profil
gość_27b4c
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie