×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PGL poszukuje członka zarządu


Polska Grupa Lotnicza rozpoczęła rekrutację na stanowisko członka zarządu ds. ekonomiczno-finansowych.


Na stronie internetowej Polskiej Grupy Lotniczej (PGL) ukazało się ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu ds. ekonomiczno-finansowych. Od kandydata albo kandydatki wymaga się posiadania wykształcenia wyższego oraz co najmniej 10-letniego stażu pracy, w tym co najmniej pięć lat  doświadczenia na stanowiskach kierowniczych albo wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. 

Ukończone studia wyższe powinny być z zakresu ekonomii lub finansów. Dopuszczalne jest również posiadanie uprawnień zawodowych w tym obszarze. Przyszły członek zarządu PGL powinien wykazać się doświadczeniem w zakresie planowania i zarządzania finansami, rachunkowości i kontroli finansowej.Ponadto kandydat powinien być apolityczny i nie może pełnić funkcji w związkach zawodowych. 


Chętni spełniający powyższe warunki powinni zgłosić swoje kandydatury do godz. 12:00 w dniu 16 marca br. Otwarcie zgłoszeń nastąpi dzień później tj. 17 marca. Rozmowy z kandydatami będą przeprowadzane od dnia 17 marca br. w siedzibie spółki. Podczas kwalifikacji oceniane będą wiedza o zakresie działalności PGL i o sektorze, w którym działa spółka, znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych, doświadczenie niezbędne do wykonywania funkcji członka zarządu, w tym w zakresie planowania i zarządzania finansami, rachunkowości i kontroli finansowej, znajomości zasad planowania zadań i zasobów oraz znajomość języka angielskiego i polskiego.

Wybrany kandydat dołączy do zarządu PGL, w którym obecnie zasiadają już prezes Rafał Milczarski (również prezes LOT-u)  i wiceprezes Bartosz Piechota. Wzmacnianie spółki nie jest zaskoczeniem zważywszy, że w najbliższych tygodniach PGL ma sfinalizować transakcję zakupu niemieckiej linii lotniczej Condor. Specjalista od finansów jest więc bardzo potrzebny i można się tylko dziwić, że uzupełnienie zarządu następuje dopiero teraz.  gość_d2af7 - Profil
gość_d2af7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie