×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa pozwoli na darmowe zmiany. Przez koronawirusa


Lufthansa wprowadza elastyczne możliwości zmiany rezerwacji. Datę lotu zakupionego przed 31 marca można jednorazowo zmienić na inny bez dodatkowych opłat. Datę lotu, która rozpoczyna się przed 30 kwietnia, można zmienić na inny termin w bieżącym roku.


Linie lotnicze należące do grupy Lufthansa; Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines oraz Air Dolomiti, wprowadzają dla klientów bardziej elastyczne możliwości zmiany rezerwacji. Nowa, rozległa polityka zwolnienia z opłaty wynikającej ze zmiany rezerwacji dotyczy nowych oraz już zakupionych biletów.


Możliwości zmiany przyszłych rezerwacji: 
Linie lotnicze należące do Lufthansa Group odstąpią od opłat za zmianę rezerwacji biletów zakupionych od dzisiaj do 31 marca 2020 r. Pasażerowie będę mieli możliwość jednorazowej zmiany terminu podróży na dowolną datę przed 31 grudnia 2020 roku - niezależnie od tego, jaki bilet kupili.

Możliwość zmiany istniejącej rezerwacji:
Zwolnienie z opłaty za zmianę rezerwacji dotyczy także biletów, które zostały zakupione przed 5 marca, o ile podróż rozpocznie się przed 30 kwietnia. Pasażerowie mogą bez dodatkowych opłat zmienić termin na dowolną datę przed 31 grudnia 2020 r., niezależnie od tego, jaki bilet kupili.

W obu powyższych wypadkach pasażerowie nie mogą zmienić miejsca wylotu ani lotniska docelowego. Jeśli wybrana klasa podróży nie będzie już dostępna, różnica w cenie biletu musi zostać dopłacona. Zmiana rezerwacji musi zostać przeprowadzona przed datą podróży.

Wprowadzenie zmian w polityce rezerwacyjnej Lufthansa Group jest odpowiedzią na życzenia wielu klientów, aby pomóc im w elastycznym planowaniu podróży, wynikające z wyjątkowych okoliczności spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa.gość_5fc97 - Profil
gość_5fc97
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie