Grupa Lufthansy zawiesza loty do Izraela

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
06 marca 2020 08:15
1 komentarz
W związku z surowym zakazem wjazdu obcokrajowców do Izraela związanym z koronawirusem, Grupa Lufthansa odwołuje swoje loty do tego kraju.
Reklama

Od niedzieli (8.03) wszystkie połączenia do Tel Awiwu i Eilat zostaną odwołane końca sezonu zimowego - czyli do 28 marca br. Zatem niemiecka grupa tymczasowo nie będzie latać do Chin, Iranu oraz właśnie Izraela.


Grupa Lufthansy w związku z epidemią koronawirusa uziemi 150 samolotów ze swojej floty liczącej w sumie 770 samolotów. W marcu odwołano 7,1 tys. rejsów - 3,75 tys. z Frankfurtu oraz 3,35 tys. z Monachium. W pierwszej kolejności zmniejszono o 25 proc. oferowanie na trasach krajowych oraz połączeniach do Włoch.

Cięcia ofertowe dotyczą wszystkich linii należących do Grupy Lufthansy - Lufthansy, Swissa, Austrian Airlines, Brussels Airlines i Eurowings jak również pozostałych spółek zależnych.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

WROMK 2020-03-07 08:51   
WROMK - Profil WROMK
Przy okazji: LOT likwiduje połączenie WRO-TLV. Ostatni lot 24 października (KRK i LUZ w systemie przez całą zimę). Szkoda, bo wypełnienie jest w większości bardzo dobre.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama