×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Do końca 2021 r. w Krakowie będzie stacjonować 10 samolotów


Do końca bieżącego roku w krakowskiej bazie operacyjnej Wizz Aira pojawi się szósty samolot. Natomiast do końca przyszłego roku baza ta ma liczyć nawet 10 samolotów.


O swoich planach poinformował w Krakowie Jozsef Varadi, prezes Wizz Aira podczas spotkania z pracownikami. Varadi poinformował również, że Wizz Air planuje tymczasowo zawiesić loty do Tel Awiwu w związku z wprowadzeniem 14-dniowej kwarantanny dla obcokrajowców przylatujących do Izraela, w związku z epidemią koronawirusa w innych krajach. 

W sezonie zimowym 2020/2021 węgierski przewoźnik planuje zwiększyć częstotliwość lotów z Krakowa do Bari (z dwóch do trzech tygodniowo), Rzymu (z czterech do sześciu tygodniowo), Doncaster (z dwóch do trzech tygodniowo), Tel Awiwu (z trzech do czterech tygodniowo). Poza tym przewoźnik ograniczy liczbę lotów do Londynu-Gatwick i Mediolanu-Malpensa (z siedmiu do sześciu tygodniowo) oraz do Bergen i Trondheim (z trzech do dwóch tygodniowo). 


Z kolei na baza operacyjna linii na warszawskim Lotnisku Chopina wzbogaciła się o pierwszego w Polsce airbusa A321neo, zabierającego na pokład 239 pasażerów. 

Artykuł będzie aktualizowany.

fot. mat. prasowegość_5fc97 - Profil
gość_5fc97
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie