LOT: Mniej rejsów do Włoch i Korei Południowej

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
02 marca 2020 15:49
2 komentarze
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną związaną z koronawirusem, LOT wprowadza zmiany w swojej siatce połączeń. Dotyczy to tras do Włoch i Korei Południowej.
Reklama

Liczba lotów między Warszawą a Mediolanem-Malpensą zostanie zmniejszona z 3 do 2 dziennie. Trasa do Wenecji obsługiwana będzie póki co bez zmian. Na obu włoskich kierunkach pojawiały się będą także mniejsze samoloty.


Ograniczenia dotkną także trasę z Lotniska Chopina do Seulu. Korea Południowa to drugi azjatycki kraj, gdzie wykryto największe ognisko zarazy. Już wcześniej LOT zmniejszył liczbę lotów do tamtejszej stolicy z Budapesztu.

W przypadku połączenia między polską a koreańską stolicą anulowane zostały pojedyncze rejsy. Pasażerowie, których dotyczą zmiany, informowani są o nich na bieżąco, a ich bilety zmieniane są na najbliższe dostępne połączenia. W razie wątpliwości związanych z rezerwacją biletów, prosimy Pasażerów o bezpośredni kontakt z LOT Contact Centre – powiedział Michał Czernicki, p.o. rzecznika prasowego LOT-u, w komentarzu dla portalu fly4free.pl.

fot. Dominik Sipinski
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_9411e 2020-03-02 22:12   
gość_9411e - Profil gość_9411e
lot.pl nie ma problemu z tym żeby latać do Włoch i Korei gdzie sytuacja jest taka sama jak w Chinach, gdzieś ma pismo GIS, kasa ponad wszystko - wrzucają krótki komunikat o redukcji lotów (de facto pewnie o odwołaniu jednego lotu) tak żeby nie było że nadal cały czas latają do tych krajów i przywożą zagrożenie do Polski
gość_68fb1 2020-03-02 18:36   
gość_68fb1 - Profil gość_68fb1
ognisko zarazy ;-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama