×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Mniej rejsów do Włoch i Korei Południowej


W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną związaną z koronawirusem, LOT wprowadza zmiany w swojej siatce połączeń. Dotyczy to tras do Włoch i Korei Południowej.


Liczba lotów między Warszawą a Mediolanem-Malpensą zostanie zmniejszona z 3 do 2 dziennie. Trasa do Wenecji obsługiwana będzie póki co bez zmian. Na obu włoskich kierunkach pojawiały się będą także mniejsze samoloty.


Ograniczenia dotkną także trasę z Lotniska Chopina do Seulu. Korea Południowa to drugi azjatycki kraj, gdzie wykryto największe ognisko zarazy. Już wcześniej LOT zmniejszył liczbę lotów do tamtejszej stolicy z Budapesztu. 

W przypadku połączenia między polską a koreańską stolicą anulowane zostały pojedyncze rejsy. Pasażerowie, których dotyczą zmiany, informowani są o nich na bieżąco, a ich bilety zmieniane są na najbliższe dostępne połączenia. W razie wątpliwości związanych z rezerwacją biletów, prosimy Pasażerów o bezpośredni kontakt z LOT Contact Centre – powiedział Michał Czernicki, p.o. rzecznika prasowego LOT-u, w komentarzu dla portalu fly4free.pl.

fot. Dominik Sipinskigość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie