LOT zmniejszy częstotliwość rejsów z Budapesztu do Seulu

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
27 lutego 2020 08:45
4 komentarze
LOT zmniejszy w marcu br. częstotliwość swoich rejsów z Budapesztu do Seulu z trzech do dwóch tygodniowo. Redukcja została wprowadzona zapewne ze względu na rosnąca epidemię koronawirusa w Korei Płd.
Reklama

Polski przewoźnik nie będzie realizował w przyszłym miesiącu wtorkowego rejsu z Budapesztu i środowego z Seulu, zatem w rozkładzie dostępne będą dwa rejsy tygodniowo - piątkowe i sobotnie (ze stolicy Węgier) oraz poniedziałkowe i sobotnie (ze stolicy Korei Płd.).


Pełna częstotliwość lotów ma zostać przywrócona od 30 marca br. Loty między Warszawą a Seulem do tej pory nie zostały jeszcze skorygowane. Oczekuje się, że pasażerom podróżującym z/do Budapesztu zostaną zaproponowane alternatywne rejsy przez Warszawę.

Zmiany zostały wprowadzone zapewne w związku z rosnącą epidemią koronawirusa w Korei Płd. i przez to słabnącym popytem na podróże lotnicze.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gość_e719c 2020-02-27 15:49   
gość_e719c - Profil gość_e719c
i słusznie , należy szybko reagować
gość_05fe9 2020-02-27 15:45   
gość_05fe9 - Profil gość_05fe9
@gość_336b2 kłopoty nie LOT-u, tylko kłopoty wszystkich. Odwołuje Wizz, zwalnie Lufthansa... ich też oskarżysz o pękającą bańkę i niedomykanie się biznesów?

@gość_4dcba nie wiem kim jesteś, że tak kategorycznie się wypowiadasz na temat perspektyw trasy BUD-SEL. Wiesz w każdym razie, że Korean zdecydował się alokować samoloty i załogi do obsługi tego kierunku, nie wygląda mi to więc na idiotyzm. A jak masz jakiś rzeczowy argument lepszy niż "bo tak", to zdradź, chętnie poczytam.
gość_4dcba 2020-02-27 13:26   
gość_4dcba - Profil gość_4dcba
Ten koronawirus to im się jak ślepej kurze ziarno trafił.
Można cichaczem zacząć wycofywać się z trasy, która od początku była idiotyzmem.
O sposobie jej otwarcia nie wspominam, bo tylko ją ostatecznie pogrążył.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama