×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM wprowadzi klasę ekonomiczną premium w swoich samolotach


Narodowy Holenderski przewoźnik zapowiedział wyposażenie swoich samolotów szerokokadłubowych w fotele klasy ekonomicznej premium. Produkt będzie dostępny najwcześniej w 2021 roku.


Dotychczas w samolotach KLM-u pomiędzy klasą ekonomiczną, a biznesową była możliwość wyboru tylko siedzeń z większą ilością miejsca na nogi (economy comfort). Fotele te były dokładnie takie same jak w klasie ekonomicznej. Nowy produkt holenderskiego przewoźnika będzie skierowany do pasażerów, którzy oczekują wyższego komfortu niż klasa ekonomiczna, a zarazem bardziej przystępnego cenowo niż klasa biznesowa. Zamontowane siedzenia i serwis mają różnić się od tych w pozostałych klasach.


- Wszyscy nasi partnerzy z tras transatlantyckich, Air France, Delta oraz Virgin Atlantic mają już w swojej ofercie klasę ekonomiczną premium – skomentował Pieter Elbers, pełniący obowiązki prezesa KLM.

Wygląd foteli, ani konfiguracja w tej klasie na obecną chwilę nie są znane. Zarząd holenderskiego przewoźnika zapowiada, że nie będzie różnił się on od tego oferowanego przez konkurencyjne linie.

Nieoficjalne doniesienia mówią, że pierwszymi samolotami z nowym produktem będą boeingi 777-300ER.

KLM jest jednym z ostatnich światowych przewoźników, który podjął decyzję o wprowadzeniu klasy ekonomicznej premium.

Fot. mat. prasowe
gość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie