×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbnb blokuje możliwość rezerwacji noclegów w Pekinie przez koronawirusa


Platforma służąca do wynajmu zakwaterowania poinformowała, że w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa uniemożliwi rezerwacje na swojej stronie noclegów w Pekinie.


Airbnb zdecydowało się zablokować możliwość udostępniania noclegów w stolicy Chin do końca kwietnia b. roku. Powodem decyzji jest rozprzestrzeniający się koronawirus (SARS-CoV-2), którym zarażonych jest już ponad 60 tys. osób w Państwie Środka.

Klienci amerykańskiej firmy, którzy mieli rezerwację w dniach między 7 lutego a 30 kwietnia otrzymają zwrot pieniędzy za swoje rezerwacje. Firma podkreśla, że działa zgodnie z regulaminami ośrodków oraz z lokalnym prawem.


Platforma blokuje również możliwość rezerwacji w Wuhan (do 31 marca) oraz w prowincjach Chongqing i Jiangsu (odpowiednio do 29 i 20 lutego).

Ponad 70 linii lotniczych oraz wiele statków wycieczkowych ograniczyło lub zupełnie wstrzymało podróże do Chin. Wiele hoteli w regionach dotkniętych epidemią zdecydowało się zawiesić swoją działalność, a jakiekolwiek podróże do najbardziej zagrożonych obszarów zostały zabronione przez chiński rząd.

Fot. mat. prasowe
gość_5a710 - Profil
gość_5a710
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie