Kenny Jacobs odchodzi z Ryanaira

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
11 lutego 2020 08:15
2 komentarze
Dyrektor marketingu Ryanaira, Kenny Jacobs, odejdzie z linii lotniczej po sześciu latach pracy na tym stanowisku.
Reklama

Jacobs dołączył do irlandzkiego przewoźnika budżetowego w styczniu 2014 roku. Wcześniej był dyrektorem ds. marketingu firmy Moneysupermarket, która zajmowała się porównywaniem cen produktów. Decyzja Jacobsa nastąpiła po odejściu dyrektora operacyjnego Ryanaira, Petera Belleva, który opuścił linię pod koniec 2019 roku i dołączył do brytyjskiego rywala - easyJeta.

Jacobs stał na czele kampanii Ryanaira - "Always Getting Better", która miała na celu poprawę reputacji linii lotniczej w zakresie obsługi klienta. W oświadczeniu medialnym powiedział, że - spędzi wakacje ze swoją rodziną, a następnie będzie szukał kolejnego wyzwania.


- Kenny Jacobs postanowił ustąpić ze stanowiska dyrektora ds. marketingu Ryanaira po sześciu udanych latach, podczas których strona internetowa i cyfrowa obecność Ryanaira przeszły prawdziwą transformację. Kenny był autorem odnoszącej sukcesy marki "Always Getting Better" , kiedy sześć lat temu po raz pierwszy dołączył do grupy oraz był mistrzem wielu udanych usprawnień w zakresie obsługi klienta, które wprowadziliśmy w ostatnich latach, a które stały się podstawą naszego pomyślnego rozwoju i ewolucji - powiedział Michael O'Leary, dyrektor generalny grupy Ryanaira.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_f29ff 2020-02-11 20:01   
gość_f29ff - Profil gość_f29ff
@gość_09808 jak to w LO? przecież tam jest kolejowy fachowiec, co to wie wszystko. a jak mu odladzają samolot to robi awanturę po co go myją zimą...
gość_09808 2020-02-11 08:24   
gość_09808 - Profil gość_09808
Witamy w LO ':-)
Przydałby się tam jakiś spec od strony i dobrego marketingu.
Ostatnio w tv pełno reklam LO, tylko bardziej one do radia chyba pasują.
Na kiego grzyba ten lektor?
Film sam za siebie powinien mówić, z ciekawym podkładem muzycznym w tle a na końcu tylko mówiony slogan. "LOT jesteś pod dobrymi skrzydłami" czy co oni tam teraz mają.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama