Izrael wprowadza specjalne procedury w związku z koronawirusem

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
04 lutego 2020 08:30
Z powodu epidemii koronawirusa w Chinach, władze Izraela podjęły specjalne działania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w celu zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa.
Reklama

Od godziny 12:00 czasu lokalnego 3 lutego 2020 roku rząd Izraela wdrożył środki mające na celu utrzymanie Izraela jako państwa wolnego od koronawirusa. Środki te pozostaną w mocy do odwołania. Wszyscy pasażerowie, którzy odwiedzili Chiny w czasie 14 dni przed wylotem do Izraela, nie będą wpuszczeni do Izraela.

Jeżeli pasażerowie przybędą do Izraela nie spełniając powyższego warunku, linie lotnicze będą zobowiązane do zabrania pasażerów do kraju pochodzenia / wylotu. Podczas procedury odprawy na lotnisku odlotu pasażerowie będą pytani o poprzednie podróże, a informacja ta zostanie zweryfikowana przez urząd imigracyjny na lotnisku odlotu i przylotu.


Wizz Air informuje, że jeśli pasażer spełnia powyższe wymagania i zdecyduje się on anulować / zmodyfikować podróż, powinien zadzwonić na infolinię przewoźnika w celu uzyskania dalszej pomocy.

Powyższe regulacje nie dotyczą osób podróżujących z paszportem / obywatelstwem izraelskim. Pasażerowie ci będą mogli wjechać do Izraela i otrzymają odpowiednie instrukcje po przylocie od władz państwowych.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama