Flying Blue: Lutowa promocja milowa, loty do 50 proc. taniej

Marek Stus - Profil Marek Stus
01 lutego 2020 10:34
W lutowej odsłonie promocji milowej Air France i KLM polecimy taniej m.in. do Kanady, Meksyku, USA i na Madagaskar. Zniżki sięgają 50 proc. standardowych stawek.
Reklama

Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue. W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 kwietnia do 31 maja br., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do końca bieżącego miesiąca lub wyczerpania dostępnych na danej trasie miejsc.

W bieżącej edycji promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi, rejsy z Europy do Kanady (Calgary, Toronto), USA (Boston), Togo (Lome), Meksyku (Meksyk) oraz na Bliski Wschód (Bahrajn, Kuwejt) i Madagaskar (Antananarywa). Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj. Przeloty mogą być realizowane na pokładach samolotów Air France lub KLM.

W promocji najciekawsze jest tym razem oferta podróży w klasie ekonomicznej do Bostonu. Z Warszawy można tam polecieć KLM już za 12750 mil oraz nieco ponad 110 euro opłat i podatków w jedną stronę. Z kolei dla osób poszukujących promocyjnych stawek w wyższych klasach godne uwagi są przeloty w klasie premium do Meksyku. Bilet z Warszawy rezerwowany w jedną stronę kosztuje 21250 mil i ok. 176 euro opłat i podatków. Warto też zwrócić uwagę na obniżone o połowę stawki w klasie biznes do dwóch kanadyjskich miast. Miłośnicy egzotyki mogą z kolei rezerwować w tej edycji podróże na Madagaskar w klasie premium (27 tys. mil + 153 euro) lub do Lome w klasie biznes (28250 mil + 190 euro).

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama