×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM ostatecznie także zawiesza wszystkie loty do Chin


Holenderskie linie KLM zdecydowały ostatecznie o zawieszeniu wszystkich lotów do Chin w najbliższym czasie. Wcześniej linia informowała o utrzymaniu rejsów do Pekinu i Szanghaju.


Zgodnie z aktualnym oświadczeniem linii wszystkie połączenia między Amsterdamem a chińskimi miastami zostają zawieszone. We wcześniejszym komunikacie opublikowanym w tej sprawie KLM informował o anulowaniu do 29 lutego br. rejsów do Chengdu, Hangzhou i Xiamen, ale tylko o ograniczeniu połączeń do Szanghaju i zarazem o utrzymaniu bez zmian codziennych lotów do Pekinu. 


Ostatecznie jednak przewoźnik nie będzie realizował żadnych lotów do Chin co najmniej do 9 lutego br. za wyjątkiem rejsów, które są zaplanowane do Pekinu i Szanghaju na najbliższą niedzielę (2.02). Pozwoli to na wyjazd z Chin wszystkim chętnym klientom linii, a także jej pracownikom przebywającym w tym kraju. 

Obecnie zdecydowana większość linii europejskich wstrzymała swoje loty do Chin przynajmniej do końca przyszłego tygodnia.

Fot. KLMgość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie