×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways zawiesza wszystkie loty do Chin


Linie British Airways poinformowały dziś (29.01) o natychmiastowym zawieszeniu wszystkich rejsów do Chin. Brytyjski przewoźnik lata codziennie z Londynu-Heathrow do Pekinu i Szanghaju.


Decyzja linii ma związek z rozprzestrzenianiem się epidemii nowego koronawirusa na terenie Państwa Środka. Według oficjalnych danych w Chinach potwierdzono dotąd zakażenie nim już u ponad 6 tys. osób, a 132 z nich zmarły. 

- Przepraszamy naszych klientów za wszelkie niedogodności, ale bezpieczeństwo naszych pasażerów i załóg jest zawsze naszym priorytetem - czytamy w oświadczeniu brytyjskiego przewoźnika. 


Loty do Chin nie będą odbywały się prawdopodobnie co najmniej do końca lutego br. Bilety na obu połączeniach oferowanych przez British Airways z Londynu-Heathrow zostały wycofane ze sprzedaży bilety ze skutkiem natychmiastowym. Bez zakłóceń planowana jest natomiast realizacja rejsów między brytyjską stolicą a Hong Kongiem. 

Pasażerowie anulowanych lotów są proszeni o bezpośredni kontakt z linią lotniczą. Już wcześniej British Airways umożliwiły swoim klientom zwrot biletów lub zmianę rezerwacji obejmujących przeloty do Chin


Fot. mat prasowegość_2b0a4 - Profil
gość_2b0a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie