×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Nowa przekąska w menu


Od stycznia tego roku pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT mogą umilić sobie podróż nowymi chrupiącymi przekąskami marki Orzeszek.


„Orzeszki ziemne solone” 100g i „Mieszanka studencka” 100g marki Orzeszek są dostępne na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT w ofercie płatnej Sky Bar w klasie  ekonomicznej w rejsach krótko- i długodystansowych, a także w rejsach czarterowych. 

Natomiast „Orzeszki ziemne solone” (w opakowaniach 15 g) oferowane są jako bezpłatna przekąska w LOT Business Class i LOT Premium Economy Class na wszystkich rejsach zagranicznych, a także w LOT Economy Class w rejsach długodystansowych. Dodatkowo na rejsach długodystansowych pasażerom klasy biznes do serwisu aperitif oferowana jest „Mieszanka orzechowa”, serwowana w eleganckich porcelanowych miseczkach.

Poza tymi smacznymi i zdrowymi przekąskami, polska firma rodzinna Orzeszek, która od ponad 20 lat zajmuje się konfekcjonowaniem i sprzedażą wysokiej jakości żywności z różnych kategorii, dostarcza także na rynek pod marką konsumencką Orzeszek: bakalie, suszone owoce i warzywa, ziarna, pestki, musli, zboża, kasze i miody.


W ofercie marki znajdują się zarówno produkty konwencjonalne, jak też coraz bardziej popularne produkty funkcjonalne i ekologiczne, pozyskiwane zarówno z wyselekcjonowanych, sprawdzonych, polskich upraw, w tym – z lokalnych gospodarstw rodzinnych, jak i z najlepszych upraw zlokalizowanych w różnych regionach świata. 

Bardzo cieszymy się, że produkty naszej kluczowej marki Orzeszek znalazły się na pokładach samolotów Polskich Linii Lotniczych LOT i będą dostępne dla szerokiej grupy podróżujących konsumentów. Ta współpraca jest dla nas ważna, nie tylko ze względów biznesowych, ale także wizerunkowych. Pokazuje bowiem, że polska firma rodzinna z tradycjami i z misją, jeśli dba o wysoką jakość swojej oferty, idzie z prądem trendów konsumenckich i działa zgodnie ze swoimi wartościami, może być atrakcyjnym partnerem dla takich gigantów, jak największy polski przewoźnik. Możemy więc powiedzieć, że zaczynamy 2020 rok od wzbicia się do samego nieba – mówi Piotr Płóciennik, członek zarządu firmy Orzeszek.  

fot. mat. prasowe

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d4b24 - Profil
gość_d4b24
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie