×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenie transatlantyckie boeingiem 737


Kanadyjskie linie WestJet uruchomią bezpośrednie loty z Halifaxu do Manchesteru. Połączenie będzie obsługiwane boeingami 737-700.


Sezonowe rejsy na tej trasie będą realizowane cztery razy tygodniowo od 5 czerwca do 25 października br. Rozkładowy czas przelotu do Europy będzie wynosił 5 godzin i 25 minut. Lot powrotny będzie o niespełna 40 minut dłuższy. Boeingi 737-700 w konfiguracji używanej przez WestJet mogą zabrać na pokład 130 pasażerów w dwóch klasach podróży: premium (12) i ekonomicznej (118). Nowa trasa to już kolejne, po Londynie-Gatwick i Glasgow, połączenie tego przewoźnika do Wielkiej Brytanii, które będą realizowane samolotami boeing 737-700. 


- Dodanie przez WestJet kolejnego europejskiego połączenia wzmacnia Bramę Atlantycką i pomoże w rozwoju naszej gospodarki. Doprowadzi to do zwiększenia możliwości handlowych i inwestycji, a także pomoże przyciągnąć więcej studentów, imigrantów i turystów do Nowej Szkocji i całego regionu atlantyckiego - powiedział przy okazji ogłoszenia nowej trasy Stephen McNeil, premier Nowej Szkocji. 

Linie w ostatnich miesiącach intensywnie rozwijają swoją siatkę połączeń. W nadchodzącym sezonie pojawią się w niej także loty z Calgary do Rzymu-Fiumicino, a na innych trasach do Europy zwiększona zostanie częstotliwość rejsów. Pasażerowie korzystający z przesiadek w Halifaxie na inne loty WestJet mogą także skorzystać z programu Halifax Stopover, który pozwala zatrzymać się w Nowej Szkocji nawet na tydzień bez zwiększania kosztów biletu. 

Fot. WestJet
gość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie