Trade Air zbazuje samolot w Lublanie

Marek Stus - Profil Marek Stus
14 stycznia 2020 09:38
1 komentarz
Chorwackie linie Trade Air zbazują w nadchodzącym sezonie letnim jednego airbusa A320 na lotnisku w Lublanie. Przewoźnik chce nim obsługiwać ruch czarterowy.
Reklama
Maszyna zostanie zbazowana w stolicy Słowenii na okres siedmiu miesięcy, do kwietnia do początków listopada br. Trade Air chce obsłużyć z jej pomocą połączenia czarterowe dla lokalnych biur podróży. Jak podaje serwis ch-aviation, przewoźnik nie planuje w nadchodzącym sezonie rejsów w formule czarter-mix, które pozwoliłby na sprzedaż części miejsc indywidualnym pasażerom.


Linie Trade Air to prywatny przewoźnik obecny na chorwackim rynku od 1994 roku. Specjalizuje się w obsłudze ruchu wakacyjnego, a także wybranych tras krajowych w Chorwacji dotowanych ze środków publicznych w ramach realizacji POS, czyli obowiązku świadczenia usług publicznych w transporcie zbiorowym. Linie latają regularnie między Osijekiem a Dubrownikiem, Pulą, Rijeką, Splitem i Zagrzebiem, a także z Puli i Rijeki do Splitu i Dubrownika. Flota Trade Air składa się z dwóch airbusów A320 i jednego Fokkera 100. Do obsługi rejsów POS przewoźnik wynajmuje natomiast samolot Let L-140.

Fot. Trade Air

Ostatnie komentarze

gość_5783d 2020-01-14 14:33   
gość_5783d - Profil gość_5783d
Przeczytalem że w Lublinie, szkoda że to nie prawda ;/
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N