×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Trade Air zbazuje samolot w Lublanie


Chorwackie linie Trade Air zbazują w nadchodzącym sezonie letnim jednego airbusa A320 na lotnisku w Lublanie. Przewoźnik chce nim obsługiwać ruch czarterowy.


Maszyna zostanie zbazowana w stolicy Słowenii na okres siedmiu miesięcy, do kwietnia do początków listopada br. Trade Air chce obsłużyć z jej pomocą połączenia czarterowe dla lokalnych biur podróży. Jak podaje serwis ch-aviation, przewoźnik nie planuje w nadchodzącym sezonie rejsów w formule czarter-mix, które pozwoliłby na sprzedaż części miejsc indywidualnym pasażerom. 


Linie Trade Air to prywatny przewoźnik obecny na chorwackim rynku od 1994 roku. Specjalizuje się w obsłudze ruchu wakacyjnego, a także wybranych tras krajowych w Chorwacji dotowanych ze środków publicznych w ramach realizacji POS, czyli obowiązku świadczenia usług publicznych w transporcie zbiorowym. Linie latają regularnie między Osijekiem a Dubrownikiem, Pulą, Rijeką, Splitem i Zagrzebiem, a także z Puli i Rijeki do Splitu i Dubrownika. Flota Trade Air składa się z dwóch airbusów A320 i jednego Fokkera 100. Do obsługi rejsów POS przewoźnik wynajmuje natomiast samolot Let L-140. 

Fot. Trade Air gość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie