×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Polski do Tel Awiwu szerokim kadłubem w klasie biznes od 1653 PLN


Atrakcyjne ceny na przeloty w klasie biznes z Polski do Tel Awiwu oferuje SWISS. Bilety dostępne są do czerwca br., a podróż można odbyć na pokładzie samolotów boeing 777 lub airbus A330.


W tytułowej cenie można polecieć do Izraela z Krakowa. Z Warszawy bilety są kilkadziesiąt złotych droższe, zaś z Wrocławia cena wynosi 1874 PLN. Podróż odbywa się z przesiadką w Zurychu. Promocyjne taryfy biznesowe są częścią oferty linii z grupy Lufthansy, a więc podobne ceny obowiązują również w razie lotów obsługiwanych przez Lufthansę przez Frankfurt lub Monachium oraz Austrian Airlines przez Wiedeń i w tym wypadku są dostępne także z innych portów regionalnych w Polsce. 
Decydując się na skorzystanie z tej oferty warto jednak z kilku względów wybrać przeloty na pokładach SWISS: 
  • Przede wszystkim niektóre rejsy z Zurychu do Tel Awiwu są obsługiwane samolotami boeing 777 lub airbus A330. Dotyczy to codziennej rotacji nocnej (rejsy LX 256 i 257), a w wybranych datach także przelotów dziennych (LX 252 i 253). Dokonując rezerwacji warto więc starannie sprawdzić typ samolotu zaplanowany na dany rejs. Dzięki temu zamiast standardowej "europejskiej" klasy biznes, czyli w praktyce tego samego fotela, który jest dostępny także w klasie ekonomicznej, będzie można skorzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez SWISS w kabinie biznesowej na lotach długodystansowych. W szczególności do dyspozycji będzie szeroki fotel rozkładający się do pozycji w pełni płaskiej oraz indywidualny system rozrywki. Solidny produkt szwajcarskiego przewoźnika szczegółowo prezentowaliśmy w naszym cyklu Oblatywacz
  • Oba typy samolotów obsługujące trasę z Zurychu do Tel Awiwu wyposażone są także w kabinę pierwszej klasy. Ponieważ ta klasa serwisowa nie jest dostępna na rejsach do Izraela posiadając bilet w klasie biznes można, bez dodatkowych opłat, wybrać podczas odprawy (niestety nie w momencie rezerwacji) miejsca zlokalizowane w kabinie pierwszej klasy. Na każdym rejsie jest dostępnych osiem takich foteli, zatem kto pierwszy, ten lepszy. 
  • Bilet jest wystawiany w klasie rezerwacyjnej "P", która w przypadku lotów obsługiwanych przez SWISS (inaczej niż na rejsach Lufthansy) pozwala na naliczenie mil w większości innych niż Miles&More programów lojalnościowych. Podróżując w obie strony z Warszawy do Tel Awiwu można więc zdobyć nawet 7680 mil. 
Niezależnie od wskazanych korzyści bilet obejmuje bezpłatny przewóz dwóch bagaży rejestrowanych o wadze 32 kg, dostęp do priorytetowej odprawy na lotnisku, kontroli bezpieczeństwa i boardingu oraz wstęp do poczekalni biznesowych w Warszawie (Krakowie/Wrocławiu), Zurychu i Tel Awiwie. 


Fot. M. Stusgość_d99a3 - Profil
gość_d99a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie