Flying Blue: Styczniowa promocja milowa, loty do 50 proc. taniej

Marek Stus - Profil Marek Stus
01 stycznia 2020 11:40
W noworocznej odsłonie promocji milowej Air France i KLM polecimy taniej do Ekwadoru, Indii, Meksyku, USA i na Madagaskar. Zniżki sięgają 50 proc. standardowych stawek.
Reklama

Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue. W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 marca do 30 kwietnia 2020 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do końca stycznia br. lub wyczerpania dostępnych na danej trasie miejsc.

W tej edycji promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi, rejsy z Europy m.in. do Chin (Pekin, Wuhan), Ekwadoru (Quito), Indii (Bengaluru), Surinamu (Paramaribo), USA (Minneapolis, Houston) oraz na Madagaskar (Antananarywa). Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj. Przeloty mogą być realizowane na pokładach samolotów Air France lub KLM.


W tej edycji najciekawsze są jak zwykle oferty podróży w klasie biznes. Z Warszawy do Quito można polecieć KLM już za 39500 mil oraz nieco ponad 187 euro opłat i podatków w jedną stronę. rejsy na tej trasie dostępne są w promocji także w klasach premium i ekonomicznej. Z kolei za podróż do USA w klasie ekonomicznej zapłacimy 12500 mil i 110 euro podatków, a w wygodniejszej kabinie premium 21750 mil plus 180 euro opłat i podatków. Warto też zwrócić uwagę na okazyjną stawkę milową do egzotycznego Paramaribo w Surinamie. Przelot z Polski kosztuje tylko 14500 mil i niespełna 80 euro dopłat w jedną stronę.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama