×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Świąteczne życzenia od Pasazer.com


Święta Bożego narodzenia to czas wytchnienia i spotkań z rodziną. Spędźcie te wolne dni w gronie najbliższych Wam osób i w sposób, który pozwoli Wam najlepiej naładować baterie.


W ten wyjątkowy czas naszym Czytelnikom jak i całej branży lotniczej, pracownikom linii lotniczych i lotnisk, firm produkcyjnych, kontrolerom, strażakom lotniskowym, pracownikom obsługi naziemnej, pilotom i stewardessom, całemu personelowi kierowniczemu, naszym koleżankom i kolegom PR-owcom życzymy spokojnych i radosnych świąt oraz szczęśliwszego i lepszego 2020 roku. 


Niech ten świąteczny czas upływa Wam w dobrej atmosferze, w towarzystwie najbliższych osób i przyjaciół. Życzymy Wam aby ten krótki wypoczynek naładował Was pozytywną energią na cały przyszły rok. 

Naszym Czytelnikom i wszystkim sympatykom życzymy  tego samego i chcielibyśmy podziękować Wam za to, że od ponad 15 lat jesteście gośćmi na naszym pokładzie. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Was również w przyszłym roku. 

Wesołych świąt! 

Zespół Pasazer.comRedakcjagość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie