×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Gdańska do Burgas


Ryanair ogłosił dziś (19.12) ogłosiła nową trasę z Gdańska do Burgas w Bułgarii.


Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu (we wtorki i soboty) od czerwca 2020 roku i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska. Pasażerowie z Trójmiasta mogą teraz zarezerwować loty do Burgas aż do września 2020 roku.

- Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Gdańska do Burgas. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Gdańska. Loty z Gdańska do Burgas realizowane będą dwa razy w tygodniu, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do września 2020 roku - mówi Olga Pawlonka z Ryanaira. 
- Ryanair na Święta podarował nam wspaniały prezent, wprowadzając kolejne promienie słońca do naszej letniej siatki połączeń. Jestem przekonany, że oferta lotów do Burgas spotka się z dużym zainteresowaniem wśród naszych pasażerów - mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.gość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie