×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT rozszerza współpracę z Croatia Airlines


Od stycznia 2020 r. LOT rozszerzy współpracę z Croatia Airlines o nowe połączenia z Zagrzebia objęte wspólnym code-sharem.


Od 1 stycznia 2020 r. wspólnym kodem zostaną objęte połączenia realizowane przez Croatia Airlines na trasach z Zagrzebia do Mostaru, Sarajewa i Skopje. Chorwacki przewoźnik jest partnerem polskiej linii w ramach sojuszu Star Alliance i współpracuje z nią od 2015 r. 

Kody linii Croatia Airlines pojawiły się już wcześniej na czterech trasach obsługiwanych przez LOT. W zamian chorwacki przewoźnik umieścił kody LOT-u na swoich pięciu trasach. Kodem chorwackiej linii są objęte rejsy LOT-u z Warszawy do Frankfurtu, Monachium, Wiednia i Zagrzebia, natomiast kodem polskiej linii są objęte trasy Croatia Airlines z Zagrzebia do Dubrownika, Frankfurtu, Monachium, Splitu i Wiednia. 


LOT obecnie nie lata bezpośrednio z Warszawy do Mostaru i Sarajewa, zatem pośrednio będą to nowe kierunki w siatce połączeń, z kolei rejsy z Warszawy do Skopje odbywają się cztery razy w tygodniu. 

fot. mat. prasowegość_89587 - Profil
gość_89587
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie