Linie Emirates rekrutują w Polsce

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 stycznia 2013 15:21
12 komentarzy
Reklama

Linie Emirates organizują dni otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Spotkania rekrutacyjne odbędą się jeszcze w styczniu w Warszawie i Gdańsku.

Dni Otwarte Emirates – data i miejsce spotkań rekrutacyjnych:
  • Warszawa - 19 stycznia, godz. 9:00, Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79
  • Gdańsk - 25 stycznia, godz. 9:00, Hotel Hilton, ul. Targ Rybny 1

Podczas Dni Otwartych dla kandydatów na członków personelu pokładowego Emirates aplikanci mają możliwość zapoznania się z charakterystyką pracy dla tych linii i uzyskania informacji na temat życia w wielokulturowej metropolii – Dubaju, oferującej wyjątkowy styl życia i szeroki wachlarz atrakcji i rozrywek, a także słoneczną pogodę przez cały rok. Co więcej, podczas Dni Otwartych zainteresowane osoby będą mogły spotkać członków personelu pokładowego Emirates i osobiście zadać im pytania na temat specyfiki pracy na pokładach samolotów tej linii.Emirates oferują obecnie loty do 128 miast na świecie. Flota przewoźnika składa się ze 196 nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie szerokokadłubowych samolotów, wyposażonych w udogodnienia zgodne z najnowszymi trendami w branży. Ponadto linie Emirates zamówiły także 204 szerokokadłubowe maszyny warte ponad 74 miliardy dolarów, z dostawą zaplanowaną na lata 2015-2021.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, tylko w 2013 roku przewoźnik planuje zatrudnić aż 3800 nowych członków personelu pokładowego. Linie oferują szerokie i różnorodne możliwości zatrudnienia, a ich obecny personel pokładowy liczy ponad 16 tys. osób wywodzących się z ponad 130 narodowości.Emirates już wkrótce rozpoczynają bezpośrednie loty do Polski. Począwszy od 6 lutego 2013 roku samoloty przewoźnika kursować będą codziennie na trasie z Dubaju do Warszawy. Połączenie obsługiwane będzie przez komfortowe samoloty Airbus A330-200 oferujące zaawansowany system indywidualnej rozrywki na pokładzie, z dostępem do setek pozycji muzycznych i filmów do wyboru pasażera. Połączenie do Dubaju otworzy przez Polakami nowe możliwości podróżowania po całym świecie, w tym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz dalej do 128 innych kierunków z siatki połączeń przewoźnika, przede wszystkim w Azji, Afryce i Australii czy Nowej Zelandii. Emirates będą także pierwszą linią lotniczą, która zaoferuje możliwość podróży w klasie pierwszej (First Class) na lotach do Polski. Obecnie w liniach pracuje ponad 270 członków personelu pokładowego pochodzących z Polski.

Emirates poszukują zaangażowanych pracowników o szerokich horyzontach, cechujących się chęcią pomocy i przyjaznym usposobieniem oraz dbających o najwyższą jakość obsługi. Kandydaci muszą mieć ukończone minimum 21 lat i przynieść na spotkanie rekrutacyjne życiorys (CV) w języku angielskim oraz aktualne zdjęcie.

Kandydaci mają możliwość wcześniejszej rejestracji online na Dzień Otwarty oraz uzyskania dalszych informacji na temat możliwości rozwoju kariery w linii Emirates na stronie internetowej przewoźnika.

Fot. Piotr Bożyk, Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_968d0 2013-03-27 14:24   
gosc_968d0 - Profil gosc_968d0
Ja wybieram się na dni otwarte do Krakowa, co prawda byłam na open day w listopadzie ale spróbuję znowu.
gosc_02bfc 2013-03-17 22:33   
gosc_02bfc - Profil gosc_02bfc
czy wybiera się ktoś na dni otwarte do krakowa 30 marca?
shorty 2013-01-15 21:33   
shorty - Profil shorty
ciekawe czy bedzie party jak przyleci pierwszy EK ?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama