Wizz Air planuje lotniczy abonament dla gastarbeiterów

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
05 grudnia 2019 08:00
Wizz Air planuje wprowadzenie nowej usługi abonamentowej, która ma być skierowana do przede wszystkim do ludzi pracujących zagranicą, którzy często podróżują. Szczegóły projektu nie są jeszcze znane, ale nieoficjalnie abonamenty mają być dostępne w pierwszej połowie 2020 r.
Reklama
Węgierska linia przygotowuje nowy produkt, abonament WIZZ Pass, dzięki któremu będziemy mogli przez cały rok latać w stałej cenie na danej trasie - donosi portal "Fly4Free" powołując się na nieoficjalne informacje.

Posiadaczowi abonamentu będzie przysługiwać jeden lot w miesiącu na danej trasie. Usługę będzie można wykupić na okres 12 miesięcy i co miesiąc przewoźnik będzie pobierać stałą miesięczną opłatę. Sama podróż będzie wliczona w cenę abonamentu, jednak za usługi dodatkowe pasażer będzie musiał oddzielnie zapłacić. Ponadto oferta ma być objęta pewnymi ograniczeniami dotyczącymi celu i terminu podróży.


Wizz Air szykuje swój produkt z myślą o często podróżujących pracownikach latających między pracą w innym kraju a swoim rodzinnym krajem, którym zależy na stałej, atrakcyjnej cenie za przelot.

- Wizz Air potwierdza, że jest zainteresowany lepszym zrozumieniem potrzeb pasażerów poprzez oferowanie im nowych produktów i usług oraz że cały czas szukamy nowych rozwiązań, które mogą poprawić jakość podróży naszych pasażerów. Obecnie jesteśmy na etapie opracowywania i testowania nowych produktów – informują przedstawiciele Wizz Aira, w komunikacie przesłanym do redakcji Fly4Free.

Według nieoficjalnych informacji nowy produkt ma pojawić się w ofercie linii w pierwszej połowie 2020 r.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N