×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air planuje lotniczy abonament dla gastarbeiterów


Wizz Air planuje wprowadzenie nowej usługi abonamentowej, która ma być skierowana do przede wszystkim do ludzi pracujących zagranicą, którzy często podróżują. Szczegóły projektu nie są jeszcze znane, ale nieoficjalnie abonamenty mają być dostępne w pierwszej połowie 2020 r.


Węgierska linia przygotowuje nowy produkt, abonament WIZZ Pass, dzięki któremu będziemy mogli przez cały rok latać w stałej cenie na danej trasie - donosi portal "Fly4Free" powołując się na nieoficjalne informacje. 

Posiadaczowi abonamentu będzie przysługiwać jeden lot w miesiącu na danej trasie. Usługę będzie można wykupić na okres 12 miesięcy i co miesiąc przewoźnik będzie pobierać stałą miesięczną opłatę. Sama podróż będzie wliczona w cenę abonamentu, jednak za usługi dodatkowe pasażer będzie musiał oddzielnie zapłacić. Ponadto oferta ma być objęta pewnymi ograniczeniami dotyczącymi celu i terminu podróży.


Wizz Air szykuje swój produkt z myślą o często podróżujących pracownikach latających między pracą w innym kraju a swoim rodzinnym krajem, którym zależy na stałej, atrakcyjnej cenie za przelot. 

Wizz Air potwierdza, że jest zainteresowany lepszym zrozumieniem potrzeb pasażerów poprzez oferowanie im nowych produktów i usług oraz że cały czas szukamy nowych rozwiązań, które mogą poprawić jakość podróży naszych pasażerów. Obecnie jesteśmy na etapie opracowywania i testowania nowych produktów – informują przedstawiciele Wizz Aira, w komunikacie przesłanym do redakcji Fly4Free. 

Według nieoficjalnych informacji nowy produkt ma pojawić się w ofercie linii w pierwszej połowie 2020 r.

fot. mat. prasowe gość_5f59b - Profil
gość_5f59b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie